Акційний комплект


Тема: миловидна дівчина на ліжку пропонує себе
 бриті піськи : Акційний комплект

Що таке «тітка»? Тітка — створення гуманоїдного типу, що мешкає на 3-їй планеті сонячної системи. Відноситься до класу ссавців, володіє двома ногами, руками і тулубом. Останній прикрашений парою цицьок, піською і увінчаний головою*. Популяція тіток досить обширна і навіть не дивлячись на те, що мисливський сезон на цих істот відкритий цілий рік, число особин не скорочується. У загальному випадку, на тіток полюють заради їх цицьок і піськи, вони носять властивості трофеїв, кількість яких у свою чергу визначають статус мисливця (мужик, студент, ботанік і так далі).
*якщо ви не прихильник полювання, тітку можна купити. Проте, майте наувазі — у тіток, які продаються у роздріб, голова часто носить властивості опціональної складової і не є обов’язковою. Деколи вона присутня лише формально і у якості декорації (для наповнення голови часто використовують дешевий синтетичний наповнювач типу вати або поролону).

Олена — коштовне придбання, яке вартує вашого мисливського азарту…. У комплекті з Оленою бонусом йде велике ліжко з плетеною спинкою… Ціна акційна. Кваптеся придбати, кількість пропозицій обмежена…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *