Без пізди

Тема: дівчина показує піську, позує, грає з фаллоімітатором.
 бриті піськи : Без пізди

Що станеться якщо всі тітки світу в одну мить втратять свої відмітні статеві ознаки. Ну, цицькі, піськи та інші округлості. З чого б це? Ну, всяке може статися. Вірус, наприклад. Вирветься з секретної лабораторії (або прилетить на астероїді) і за тиждень на планеті не залишається ні цицьок ні пісьок, ні відкопилених сідниць, нічого….. Одні лише плоскі, безстатеві буратини. Що далі?
Звільниться величезна ніша для селекціонерів і інших ботанів. Генетично вирощені на тітці буфера, дупа і піпіська миттєво перетворять їх власницю на суперзірку. Таку, як мовиться, відірвуть з руками. Навіть якщо вона буде дещо бракованою і страшною як ПМБ (побита міллю блядь) з сусіднього під’їзду на яку ви ніколи не звертали жодної уваги. Все пізнається в порівнянні, у тому числі і міра піздатості. В світі плоских і безстатевих буратин ПМБ матиме статус королеви (суперпіздатої) і миттєво вознесеться на олімп ваших мріянь…

А може було б інакше? Може не в цицьках справа, а в деякій ефірній жіночності? І на її грунті виросли б інші «ознаки»? Чи сексуальність без класичних буферів немислима? А можливо…..

Як би там не було, але Марина не переймається всією цією шнягою, їй по боку уявна криза цицьок, адже навіть на планеті повністю набитою першокласними округлостями вона відчуває себе жаданою. І активно піарить свою піпіську…чому і присвячений даний сет.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *