Білі Цицькі

Тема: юна блондинка демонструє свої принади.
 бриті піськи : Білі Цицькі

Що розбурхує розуми всіх без виключення чоловіків? Ну звичайно ж — великі білі цицькі. Що ж ще? Цицькі, без сумніву, первинні. Вони визначають буття і як наслідок — свідомість чоловіка. Цей чудовий артефакт має приголомшуючу магічну силу. Подібно до того, як блондинки сходять з розуму від ВЧХ (великого чорного хуя), будь-який мужик знаходиться у владі ВБЦ (великих білих цицьок). Наявність ВБЦ або ВЧХ стала своєрідною знаком, міткою, яка визначає тих, кому призначено купатися в променях уважухи та респектів. Втім, можливий і поєднаний варіант — одночасна наявність ВБЦ та ВЧХ. В такому разі носій зараховується в розряд богів або фріків (залежно від епохи і культури). Але про цих істот мова піде іншим разом. Зараз вся увага прикована до ВБЦ і лише до них.
Філософи всіх часів і народів задавалися питанням — що виникло раніше — ВБЦ чи ВЧХ? Що первинне? На мою думку на зорі існування всесвіту були лише ВБЦ і нічого більш, все складалося з ВБЦ і лише з них.

Героїня даного сету хоч і не є власницею ВБЦ, але її здатність визначати буття практично така ж, як і у їх носіїв. Для ефективного захвату свідомості вона використовує своє козирне рожеве міні плаття і зелені стринги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *