Волохата пристрасть

Тема: дует Таї Карпенко і її волохатої піськи (модель Milena D, Taya Karpenko).
 волосаті піськи : Волохата пристрасть

Звідки зростає пристрасть в цілому, як категорія, і пристрасть до волохатих піпісьок зокрема? Винна у цьому циркуляція соціуму. І тренди.
Маємо, припустимо, Васю в сферічному вакуумі (маємо не в плані сексу, а взагалі, Вася наявний як об’єкт). Поряд з Васьою, довкола Васі і навіть, фігурально виражаючись, усередині Васі циркулює соціум. Циркуляція соціуму (зважаючи на тертя) породжує тренди, які у свою чергу починають впливати на сам соціум, він їм починає слідувати. Самодостатня замкнута система. І що? А нічого — циркуляція соціуму створює черговий тренд. На голені піськи. Результат — всі хочуть голену піську, все її голять, гладка піська всюдисуща, вона на піку всіх топів…
Що в цей час відбувається з волохатою піпіською? Чим сильніше розкручується маховик голеного тренду, тим глибше в андеграунд вирушає волохата. Її таврують як анахронізм, нею нехтують, вважають ознакою поганого смаку, неохайності і нерозвиненості. Проте цей процес не може продовжуватися нескінченно. Голена піська після певної межі починає знецінюватися, втрачати свої позиції. Адже її стало надто багато, вона у всіх на виду, врешті-решт виголеність набиває оскому, замилює око, зливається з фоном і втрачає свої властивості. Такий життєвий цикл будь-якого тренду.
Волохата піська, з іншого боку, відновлює рівновагу і займає нішу тренду, що звільнилася. Тепер всі жадають волохату, ніхто піську не голить..
А що ж відбувається з нашим Васьою_в_вакуумі? Вася, звичайно ж, жадає волохату пиписку, хоча ще вчора він її і знати не знав і не бажав. Вася не розуміє причин своєї неочікуваної пристрасті, він повністю підневільний поточному тренду.
Так завжди було і буде, такі закони нашого світу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *