Вторгнення

Тема: дівчина трахає свою мокру піську зеленим імітатором (маленькі цицькі).
 мастурбація : Вторгнення

Чим може закінчитися спонтанна йобля із зеленою ракетою? Які можливі сценарії розвитку подій? Спонтанність — рівно неуважність. Адже на борту ракети хтось може бути. Невидимий на перший погляд. Наприклад, бактерії. І що? А нічо. Бактерії різні бувають. Хвороботворні, наприклад. Або ще сценарії…
1. На борту зеленого фаллоімітатора знаходиться екіпаж агресивних мікроістот, які планують вторгнення в піхву. Там вони мають намір розбити табір і готувати велике вторгнення в кишечник а услід і в легені. Кошмар!
2. Ракета набита на перший погляд нешкідливими роззявами — амебами-туристами. Амеби планують вояж в шлунок і назад. Неприйнятний знову ж таки — туристи залишають після себе гори сміття.
3. У ракеті загін вчених інфузорій, а піхва Валентини для них ніщо інше, як червоточина — вихід в інший всесвіт. Але навіть в цьому випадку їм ніхто не давав права зазіхати на її внутрішній простір.
Як би там небуло, кожному з цих сценаріїв можна запобігти, заздалегідь знешкоджуючи екіпаж ракети шляхом стерилізації. І щоб уникнути в майбутньому подібних сценаріїв дотримуйтесь правил зберігання і використання подібного роду девайсів. Мийте ракету до і після, зберігайте в сухому темному ангарі, періодично відправляйте в карантин (організовуйте посів бактерій з ракети і спостерігайте їх деякий час). Інакше…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *