Дівчата у ванні: 190 кращих фото (частина 2)

Тема: Дівчата у ванні, голі, зрозуміло.
 дівчата у ванні : Дівчата у ванні:  190 кращих фото  (частина 2)

Що є ванна? Ванна — приміщення низького рівня, яке в ієрархії приміщень знаходиться трохи вище за туалет, але набагато нижче за повноцінну житлову кімнату. Доля ванни незавидна, їй не дано досягти привілеїв навіть кухні (а кухня, як відомо, далеко не парадна кімната) Проте, передпокою ванна конкуренцію скласти таки може, хоча і не завжди (залежить від того, який передпокій і яка ванна, тут, як мовиться, треба дивитися). Проте, по своїй важливості і потрібності цей функціональний роботяга (приймальник нечистот 2 рівні (після туалету) і за сумісництвом косметичний «столик» ) знаходиться на одному з перших місць…..і, звичайно, незамінний. Спробуйте вижити без ванни, ага? Передпокій можна запросто опустити, дитячу теж, навіть вітальню і ту сповна реально «звільнити»….а без ванни дівчині не вижити в квартирі, ніколи….
Даний фотосет віддає належне ветеранові квартирно-комунальних баталій, ванні. Дівчата у ванні представлені для повної стильової єдності, як правило, в частково або повністю голому вигляді (до помиття, після, в час..або «просто так»)

Запис опублікований в рубриці різні з тегами від by .
Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (9 оцінок, середня ціна чіки: 6,89 бабла з 10 можливих)
Loading...Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *