Дівчина в міні стрінгах (Коса Бейма)

Тема: дівчина позує в ультра-стрінгах.
 артистичні : Дівчина в міні стрінгах (Коса Бейма)

У Олени сьогодні прірва вільного часу. Як натура креативна і така, що не терпить порожнечі і рутини, вона вирішила заповнити його чимось корисним. І корисним і приємним, як з’ясувалося потім. Спочатку Олена корпіла над спідницею із запахом, намагаючись пошити авангардний міні-фасон. Трохи пізніше на очі їй попався батьків галстук, а з ним ідея сексі-купальника. Відкинувши спідницю, Олена взялася за виготовлення альфа версії купальника для попередньої примірки. Час йшов і позування якось непомітно витіснило з голови всі мрії про топи на krojka.ru. Думки про обшивання горловини косою беймою, що роїлися в її голові ще який час, поступилися місцем роздумам на тему «в якій позі мене більш всього хочеться виєбати».
Захопившись, Олена повитягувала жовті шнурки з кєд брата і на швидку руку зшила з них стрінги. Краса! — підсусувала вона, роздивляючись себе в дзеркало.
Через годину вона намилювала піпіську у ванні і муркотала під ніс «чим вище кохання тим нижче поцілунки», але раптово закінчилася гаряча вода і… втім про це наступного разу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *