Козирна блядь

Тема: брюнетка в образі автомобільної бляді (модель Little Caprice).
 бриті піськи : Козирна блядь

В Олежки є все про що лише можна мріяти — шикарний будинок з сім’ю спальнями, ламборжіні в гаражі (навіть дві!), престижна робота і блискучі перспективи на майбутнє. Олежка — козирний пацан. Але не випадковий його успіх. Лише завдяки своїй послідовності і маніакальній педантичності він зміг підійнятися так високо. Кожного разу, піднімаючись на наступний рівень в своєму житті, Олежка фіксує поточний результат на фото. Будь то покупка нової тачки або отримання диплома, все записується на плівку. Все документується. Крок за кроком, вся його дорога до вершини..
Сьогодні в Олежки придбання, що зводить його на новий рівень, — елітна блядь з шикарним тілом. Блядь сповна відповідає його статусу козирного пацана. Вона бездоганна. Крім того, прекрасно гармонує з внутрішнім інтер’єром нової тачки. В Олежки відразу встав. Не на жарт збудившись (від себе самого в першу чергу — поглянь на цю суку, а тепер уяви яким має бути пацан, що володіє нею?), він не квапиться вставити в суку свій козирний хуй. Спочатку він виставить таймер на фотіку, що б зберегти цей знаковий момент і лише потім…
Олежка намацав кнопку на фотіку, розстебнув ширінку і слизнув жадібною долонею по молочному стегну бляді. Поїхали! Мотор!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *