Наталія Кувиркова

Тема: брюнетка демонструє свої принади.
 волосаті піськи : Наталія Кувиркова

Прийшов твій час — ти відбувся, як чоловік. Позаду перші полюції, перша дрочка на училку. У минулому несмілі обжималки з однокласницями, трах по п’яні з сусідкою і навіть зйом повій з однокурсниками нашару . Все це було, але тепер хочеться чогось більшого. Хочеться чистого і, що важливо, дорогого і красивого кохання. І ти вирішив підняти планку — забажав виєбати, натурально, супермодель.
Але дуже швидко ти розумієш, що це нереально, адже твої бажання все ще не збігаються з твоїми можливостями. Не так багато супермоделей, готових здертися на твій, нехай навіть і козирний, хуй. Відверто кажучи, немає жодної.
Гірко усвідомлювати подібне, але ти не маєш наміру задаватися. Простудіювавши декілька пікаперських курсів, ти з’ясовуєш один важливий принцип — бути не мрійником, а реалістом. Хай супермодель тобі ще недоступна, але що заважає зробити крок до мрії? Ти не доріс до радикально шикарної бляді, до супермоделі? Виєби звичайну фотомодель місцевого розливу, нехай навіть студентку-натурницю. Це стане твоїм трампліном в світ високої моди. Пойобуючи подібних чікс, ти, крок за кроком, наблизишся до своєї мрії і відкриєш двері в світ найшикарніших сучок, супермоделей.
П.С. Героїнею сету стала та сама модель місцевого розливу — Наталія Кувиркова, випускниця
коледжу декоративного і прикладного мистецтва ім. Івана Труша

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *