Не залишитися в дівках

Тема: симпатична поєбушка демонструє свою голену піпіську.
 бриті піськи : Не залишитися в дівках

Олена, Віка і Олеся обожнюють відсасувати у Гліба (героїнею даного сету стала Олеся). І не лише у нього. Але не кваптеся тягнути із слинних залоз рідину, готуючи зневажливий плювок. Їм є чим крити, вони знають що вам відповісти. Адаптація — кине Алена, на секунду відвернувшись від хуя, і через мить знову занурить його в рот. Самореалізація — забулькає Віка. У унісон їм закиває Олеся, активно рухаючи язиком по члену..
Що вони мають наувазі? Яка така адаптація-самореалізація в цих защоканок? Супермета кожної дівки — не залишитися, власне, в дівках, і не бути гірше чим інші дівки.
Ще якихось сто років тому аби реалізувати цю супермету необхідно було отримати благословення татка, зшити сто спідниць для доданого, зарекомендувати себе у якості генія чистої краси і тому подібне. І лише потім можна було розраховувати на доступ до хуя свого судженого і статус дружини. Лише так і не інакше.
У наш час мета не змінилася, але реалії інші. Під них адаптувалися засоби. Татко нічого вже не вирішує, спідниці на додане нікому не потрібні, а косметика вирішить всі проблеми чистої краси.
Яка по суті різниця між мін’єтчицею 21 століття і тургєнєвською недоторкою? Жодної. В дівках залишитися? Ну вже ні.. Защоканкою бути!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *