Нульовий потенціал

Тема: молода єблива циганка демонструє свою пізду і цицькі.
 приватні фото голих дівчат : Нульовий потенціал

Останнім часом сексуальне життя нашого міста в корені змінилося. У зніманні чікс тепер домінують математики… Що за хрєнь? — вигукне людина не в темі (наприклад, випадково потрапивший в наше місто турист). Чому математики?
Причини достеменно невідомі, але чікси з тих самих пір (з того самого останнього часу) дають виключно ботанам з вищою математичною освітою. Вони охоче лягають під головастих пацанів, які здатні оперувати потрійними інтегралами і іншою незрозумілою шнягою. Всіх інших ігнорують. Ось така аномалія, такі справи… Дивно все це, дуже дивно.
Втім, ходили чутки, що роком раніше на задньому дворі деякого будинку був знайдений деякий дивний рукопис, автор якого з повною відповідальністю стверджував, що розробив чітку математична модель знімання чікс, яку привів нижче на сторінках того ж рукопису. Наводилися конкретні цифри — вирогідність вдалого «зйому» — не менше 94%. Далі якісь формули і рівняння, згадувався аналіз поведінкових чинників і побудова матриці на його основі, створення імовірнісного пулу…. Сам рукопис нібито потрапив в руки одного з ботанів.
Здавалося б — лови ботанів і витягуй з них методу, вибивай формули. Все це було. Проводився відлов і тортури ботанів, багато хто розколовся, декілька товстих зошитів було списано формулами, що пояснюють суть методи…але все марно. Середня освіта є тим бар’єром, який робить неможливим її використання ( необхідно в голові розв’язувати квадратні рівняння в процесі зйому чікс). Загалом, забили, віддали всіх чікс на відкуп ботанам, тепер вони домінують. Сукки, ботани…

П.С. Дрючимо залітних циганок за межами міста (подробиці на фото нижче)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *