Відладка скрипту йоблі

Тема: сексуальна блондинка демонструє свою піпіську.
 бриті піськи : Відладка скрипту йоблі

Що являє собою йобля тітки-болванки і дядьки-болванки в сферичному вакуумі? Не більше ніж фізіологічний процес, одноетапний і примітивний. Дядько підвалює до тітки, єбе її, зливає, відвалює. Акт, поза сумнівом, але не більш того. Немає життя, немає пристрасті, і кохання не буде — ніколи. Проте процес можна ускладнити, удосконаливши дану тітку одягом. Тепер для того, щоб виєбати тітку необхідно зняти з неї одяг (або переконати її це зробити самій). Подібний розклад вимагає більше інтелектуальних і психічних ресурсів для виконання, що у розумної істоти, якою є людина, викликає відому напругу і хвилювання. Зароджується перший емоційний контакт, близькість, глибина переживань…. Процес можна додатково ускладнити і доповнити, оснастивши тітку здатністю генерувати засвіти, наприклад. Об’єкт в одязі, як би випадково виявляє вибраним представникам соціуму наявність пізди в його складках. У цей момент крива цінності об’єкту підстрибує до максимуму. Ну і так далі і тому подібне, загалом все вищевикладене є деталями процесу відладки скрипта «зародження кохання».
Ось тільки хто створював цей сценарій і хто його відлагоджував? А головне на якому устаткуванні, що за софт використовувався?

Героїня сету, ясна річ, діє строго по скрипту і запрограмована на те, що би «викликати відому напругу і хвилювання». Інші дані відсутні, це її перший контакт зі світом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *