Піздатий апокаліпсис

Тема: гаряча брюнетка і її розкішна піська на ближніх планах і відвертих ракурсах.
 бриті піськи : Піздатий апокаліпсис

Чим би тітки залучали і одурманювали дядьок якби піддалися деякій мутації і позбулися своїх цицьок і пісьок? Питання безглузде на перший погляд, проте воно розкриває всю таємницю явища під назвою «кохання». Я упевнений, без цицьок і піськи кохання немає і бути не може. Коль немає жаданих жіночих принад — немає і мотивації присунути, отримати ексклюзивний доступ до них. Зникає інтерес…нічого не залишається, тільки вакуум. Тітка при такому розкладі втрачає все, само її існування здається абсурдом. Яке місце займе тітка у такому світі? Про що вона мріятиме, до чого прагнутиме?
Цілком імовірно, що частина тіток, зневірившись, почнуть еволюціювати в дядьок (або бородатих тіток), частина почне імітувати втрачені статеві ознаки за допомогою хірургії і іншої біохімії, а інші спробують будь-якими засобами добути сурогат кохання, переймаючи форми і функції яких-небудь ніштяквв, до яких небайдужі дядьки. Наприклад, спробують витіснити ігрові приставки, імплантуючи в себе прискорювачі графіки і гнучкі лсд-дісплеї (наприклад тітка, що бажає зайняти нішу ніштяка для любителів швидкої їзди може оснащуватися 20-дюймовим дисплеєм з вмонтованим джойстиком (кермом), він буде розміщений в районі грудної клітки. На лобі такого тітко-симулятора буде вмонтований невеликий допоміжний екран (щось подібне до дзеркала заднього виду), а в районі паху імітатор коробки передач ). Жахливі перспективи, нічого не скажеш…

Як би там не було і які б прогнози не давали футурологи, героїні сету на даному етапі нема про що турбуватися — все при ній. І цицькі і піська, і обпалюючий погляд, і панчохи в сіточку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *