Пізда

Тема: брюнетка в білосніжній білизні і без неї (модель Little Caprice).
 бриті піськи : Пізда

Владік вчиться на першому курсі кіноучилища і мріє про кар’єру фотографа. Періодично він, як натура палка і неординарна, занурюється в творчий пошук. Сьогодні Влад вирішив зняти черговий фотосет, що роповідає про швидкоплинність життя, тлінність всього сущого і безглуздість буття. Своє творіння він назвав просто і без прикрас — Пізда. Але не кваптеся зневажливо пирхати.
Влад не такий простий, як могло б здатися пересічному глядачеві. Звертаючись до нього не безпосередньо, а апелюючи до підсвідомості, Влад використовує складні художні прийоми і драматичні алегорії. Ефект живої камери, оригінальний антураж (оригінальний?), непідробні емоції героїні сету (ну, майже емоції), все це на думку Влада допомагає глядачеві проникнутися, розкриває перед ним суть художнього задуму . А нарочита відвертість і в той же час безпосередність головної героїні, що демонструє свої геніталії, підкреслюють оригінальний контраст полотна.
Що намагається виразити в своєму творінні Влад? Молодість, краса, врешті-решт саме життя — все тимчасово, тлінно. Воно безслідно тане, зникає, як морозиво в роті головної героїні (так, так, вона їла морозиво, але ця фотка чому не попала в сет).
Результат сумної історії під назвою «життя» вирішений наперед. Після — лише небуття, або як виражається сам Влад — пізда.
P.S. Влад відносить себе до філософів песимізму.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *