Планета повій

Тема: брюнетка в картатому міні плаття і без оного — позування, йобля фаллоімітатором.
 бриті піськи : Планета повій

Ось народилася ти жінкою. І що робити? Варіантів розвитку подій небагато. Точніше взагалі один. Потрібно подорожче продати свою здатність потішати хуй. Більш варіантів немає. А як же освіта, кар’єрне зростання, самореалізація, покликання і інша шняга? Ну, все це має місце бути і, поза сумнівом, необхідне, але лише для того, щоб набити собі ціну, прокачати карму і отримати доступ на біржу елітних піпісьок. Де ти знову ж таки конкуруватимеш з іншими претендентками за право відсмоктувати, але лише на більш високому рівні.
Ображена носійка буферів може заперечити, мовляв, володар хуя і мошонки в такому ж положенні, всі його наміри направлені лише на те, що б продати свій хуй (мозок). Він така ж повія як і я. І вона буде права. Земля населена одними лише повіями, як чоловічої, так і жіночої статі. Така наша реальність.
Як би там не було — але доки піпіска і цицькі котируються, їх потрібно просувати і реалізовувати. Безглуздо було б упускати таку можливість… З цим твердженням згодна і героїня даного сету. На фото вона демонструє свою здатність генерувати хотілку в черепку споглядаючого.

П.С. Лікарі запевняють — показна цнотливість і тривале ігнорування «продажних позивів» шкідливі для здоров’я і наводить до розвитку синдрому старої діви (опущення матки, випадання волосся, депресія і тд).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *