Правила гри

Тема: різні секс-іграшками в піськах, крупний план.
 мастурбація : Правила гри

Всі люблять грати. Повторюю — всі. Ось тільки у дорослих і дітей дещо різні ігри. І, відповідно, іграшки. Якщо ти дівчина і тобі більше 15 років, то основним напарником в твоїх іграх стає власна піська. Як з нею краще всього грати? У яку гру? Які іграшки використовувати? На думку абсолютної більшості краща іграшка для подібних забав — дідло і його похідні — вібратори, фаллоімітатори, самотики, огірки, банани, інші довгасті предмети. Гра називається туди-сюди.
Фахівці рекомендують починати гру в положенні лежачи на спині з широко розсуненими ногами. Іграшку необхідно рясно змастити, міцно затиснути в руці і направити одним кінцем собі в промежину.
Прийняли вихідне положення? Тепер вставляйте іграшку в промежину. І рухайте нею. Туди-сюди. Як правило, подібні ігри супроводяться захопленими вигуками, інколи похітливими стогонами, ствердними хлюпаннями промежини, у фіналі — фейєрверком похітливості. Якщо у когось виникають питання — нижче наданий фото мануал по грі.

Запис опублікований в рубриці різні з тегами від by .
Яка ринкова ціна цих чікс? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (12 оцінок, середня ціна чіки: 7,33 бабла з 10 можливих)
Loading...Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *