Прилюдна пізда

Тема: темпераметная брюнетка з голеною піською (модель Little Caprice).
 бриті піськи : Прилюдна пізда

Як урізноманітити дозвілля? Як весело і з користю провести час? На ці питання існує проста і однозначна відповідь — колективний мінет. Мінет удвох або навіть утрьох — краще рішення щоб швидкоплинне знайомство переросло в міцну дружбу. Все що для цього потрібно завжди у вас під носом — це ваш рот і роти подруг. Потрібний ще і хуй, але це не проблема. Бажаний також невичерпний ентузіазм, але і за ним справа не стане.
Але який сценарій краще всього підійде для такої вечірки? Ось, навскидку, один з сценаріїв. Купується три дідло, все різного кольору. Напередодні вечірки проводиться конкурс-лотерея — та дівчина яка витягнула з лототрона дідло певного кольору (наприклад зелений) дістає можливість відсосати першою. Подруги в цей час відсмоктують дідло, розігріваючись. Далі слідує колективне відсмоктування.

П.С. Фотосет однієї з подруг-ентузіасток зроблений за півтори години до вечірки (героїні сету випав рожевий дідло, зважаючи на те довелося смоктати у Гліба після Ольги, якій випав призовий зелений дідло). Це залишило після себе неприємний осад бо Марина (так звуть дівчину) звикла завжди і у всьому лідирувати)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *