Принцеса на горошині

Тема: молода смуглява брюнетка відверто позує, розкриваючись на всі сто (маленькі цицькі).
 бриті піськи : Принцеса на горошині

Дивіться також по темі:

Вчора Марина купила собі нову білизну — милі трусики в горошок і помаранчевий топік, який, як вона вважає, дуже гармонує з кольором її очей. Спочатку вона хотіла підібрати комплект в смужку, але їй здалося, що він її повнить, тим більше Валера, хлопець Марини, обожнює горошкові композиції скрізь і у всьому. Важко пояснити його пристрасть, швидше це якийсь хворобливий фетиш. Якось непомітно він став називати свій пеніс стручком, в думках ставити Марину на горох за щонайменшу провину, а останнім часом навіть приохотився до консервованого гороху і квасолі, втім, до справи це не відноситься.
Проте горох, зеленим пупирчатим стручком перекреслив минуле безтурботне життя Валери, зокрема життя статеве. Хвороблива пристрасть до цих милих горошиків вилилася в щось більше — палкий та нестримний секс з Мариною.
Марина, губа не дура, хлопа тримає на короткому повідці (читай, горохові труси не знімає навіть в моменти найбільшої близькості, вона в них і мастурбує і трахається і навіть грядку виполює на городі, спокусливо відкопиливши горохову попку).

На жаль трусики в горошок в кадр не попали, як і йобарь Валера зі своїм стручком. На той момент Марина тестувала інший комплект білизни — блакитний топік і білі шорти, але це загальної картини не міняє, Мариніна єбабельність від цього не постраждала анітрохи.

Запис опублікований в рубриці голі аматорки з тегами від by .
Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (16 оцінок, середня ціна чіки: 8,13 бабла з 10 можливих)
Loading...Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *