Разом із забором

Тема: Фарбована малолітня блондинка пропонує себе прямо під забором
 молоді піськи : Разом із забором

«Сховай за високим забором дівчину, викраду разом з парканом! »
Про кого складалися ці рядки, чи не про героїню даного сету? Хто знає, можливо, що мова саме про неї… Але чому саме із парканом? Питання непросте, проте придивившись поуважніше і оцінивши героїню сету і сам паркан, розумієш, що не так просто віддати перевагу чомусь одному. І героїня єбабельна, і паркан добротний. Відразу видно, з цінних порід дерева..зроблений на славу, на століття. Надійний, міцний, хоча як по мені, недостатньо високий. Ідеальний паркан має бути все ж попаркнаністішим, проте, стає зрозуміла мотивація автора цих рядків. Не викрасти чіку з подібним парканом — попросту безглуздо. Злочинне марнотратство і, практично, господарська халатність. Якщо вже зважився на злочин (крадіжка), то тягни дівку з доданим або принаймні з тим, що поруч лежить (стоїть).
Бери її всю, разом із парканом…з газоном (хоча який там газон), з небом…Взагалі, в ідеалі варто було би вирізати з реальності частину простору з дівахою.
Такий варіант викрадання дівахи «разом з» являв би собою логічний розвиток попереднього, більш приземленого варіанту всеосяжної пристрасті, що не знає перешкод, але вже в глобальнішому, практично космічному масштабі… Отже слід вирізати діваху з простору разом із забором\ газоном\ шматом_неба. Але не полінуйтеся в такому разі ретельно закидати дошками зяюче «ніщо» (отвір в небуття, яке залишиться на місці викрадення). Щоб ніхто не впав у ніщо з неуважності…. майте все ж хоч яку, але совість..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *