Смак життя

Тема: дивне тріо: струнка брюнетка, її піська і сповна робочий анал.
 бриті піськи : Смак життя

Вона завжди була інструментом, іграшкою в чиїхось руках. Завжди. Вона не пам’ятає себе іншою і деколи здається, що іншого їй не дано.
Втім, що може бути солодшим, чим абсолютна влада і контроль над тобою, чим повна покора ? Жодної відповідальності, жодних мук вибору, лише солодкий морок безвілля в океані чужої волі. Він узяв її, вона знайшла себе в нім. Реальність і марення сплелися воєдино, незмінним залишилося лише одне — він, хазяїн. І лише він. Домінант з колосальною «гравітацією» — непохитною і могутньою волею.
Її доля і призначення — існувати для нього і лише завдяки його волі, бути його супутником, іграшкою. І звичайно ж (що солодше всього) — лялькою для сексуальних розваг. Про все це вона, задихаючись від передчуття та хвилювання, повідомляє глядача в пролозі. Якраз після солодкої сповіді з’являється голий домінант з хуем, що стирчить, і вже з головою занурює глядача в глибини її підсвідомості. А разом з глядачем і хуй по самі гланди в її рот. Далі, як повелося, домінантний господар застосовує весь спектр бдсм штучок — плює суці в рот, заставляє повзати рачки, пльоточкою ініціюючи її пересування по підлозі та інше-інше… Вона у свою чергу торжествує, адже це її стихія..і лише в ній вона відчуває смак життя, в ній вона живе..
П.С. Здавалося б, до чого вищевикладене? Де домінант, де єбля, де згаданий месседж головної героїні? Все це було, але формат сайту не дозволяє ілюструвати частину сього хвилюючого дійства (тут лише соло)…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *