Трусикі під спідницею 200 фото (частина 2)

Тема: 100 добірних фото з серії «трусикі під спідницею»
 під спідницею : Трусикі під спідницею 200 фото (частина 2)

Пам’ятаєте, як в дитинстві вас постійно тягнуло сховатися під певними статичними об’єктами? Це міг бути стіл (у найранішому дитинстві), новорічна ялинка (вже постарше), ліжко (хіт схорону), кущі з щільним листям в парку (коли доростали нарешті до сигарет) і так далі і тому подібне. Ці об’єкти на ваш погляд були архізручними для того, щоб організувати там схованку від дорослих або навіть однолітків. Такої, здавалося б безглуздої мотивації вистачало аби цілими днями прохолоджувати в подібних місцях свою дитячу тушку і щиро радіти незрозуміло чому (точніше тоді було зрозуміло, а зараз — ні)
Ви виросли і…і нічого не змінилося. Ну, майже нічого. Просто місця для схорону змінилися. Тепер це тачки із затемненими стеклами, усілякі паби підвального типу, шафи в квартирах коханок, зручні тінисті локації під портьєрами ..и так далі . Ах, зовсім забув, з років 13 і до сповна поважного віку кожен мріє сховатися під спідницею у сексуальної тітки. Зайняти там вдале місце з видом на труси… Саме про таких зручних тіток, які надають локації під собою для споглядання своїх трусиків і розповідає даний фотосет..

Запис опублікований в рубриці різні з тегами від by .
Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (17 оцінок, середня ціна чіки: 4,71 бабла з 10 можливих)
Loading...Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *