Формула пристрасті

Тема: дівчина безсоромно демонструє своє струнке тіло
 бриті піськи : Формула пристрасті

Наташа — істота ефірна, ефемерна . Вона примудряється існувати на кордоні світів (реального і низки ілюзорних). Це не метафора, а наслідок деяких спостережень за її суттю.
Тому є чіткі свідоцтва у вигляді нечітких контурів її оболонки (враження укріплює тілесного кольору бекграунд, який не може не розчиняти у собі і крісло-капучіно в якому нереально не потонути). Маскуючо-розчиняючий смокі-айз доповнює образ ефірщиці. Наміри Наташі проте сповна з’ясовні.. Особливості ефірного існування дозволяють їй проникнути у вас не лише у якості метафори, але і буквально — заповнити всі порожнечі вашого тіла (зокрема порожнини в голові).
Що є силою пристрасті? Чи можна вивести її формулу? Досі таке не представлялося можливим, проте контакт з ефірною істотою дозволить озвучити гіпотезу: сила пристрасті дорівнює опору (тиску), який надає ваше єство, занурене в ефірне середовище об’єкту пристрасті.
Або ось більш чіткий варіант:
На єство, занурене в ефір об’єкту пристрасті, діє виштовхуюча сила, рівна вазі ефіру в об’ємі тіла. Величина виштовхуючої сили являє собою силу пристрасті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *